Активний відпочинок

Старовинні мури Генуезької фортеці

На скелястому березі Дністровського лиману стародавні генуезці побудували дивовижну за своїми масштабами фортифікаційну споруду – Акерманську фортецю. Цьому історичному пам’ятнику вже цілих 8 століть, і він досі радий вітати своїх гостей теплом нагрітих на сонці кам’яних стін. Ви зможете не поспішаючи прогулятися по дворах і стінах фортеці, відвідати підземелля-музеї, побачити розкопки стародавнього міста Тіра, а також придбати сувеніри, створеними місцевими майстрами, і забрати з собою незвичайні фотознімки.

Історія виноградної лози Шабо

У Центрі культури вина «Шабо» Ви зможете дізнатися всю історію виникнення виноробного поселення в цьому регіоні, побачити етапи і способи виготовлення міцних алкогольних напоїв, спуститися у винні льохи і при бажанні продегустувати різні види продукції заводу.

Вилкове – «Українська Венеція»

Вилкове – останній населений пункт на узбережжі Дунаю перед його впадінням в Чорне море, в безпосередній близькості до кордонів Дунайського біосферного заповідника. У старій частині міста досі можна пересуватися лише на човнах по численних каналах, які місцеві називають єриками, уздовж очеретяних будинків і дерев’яних тротуарів-кладок. Ми пропонуємо відвідати старообрядницькі поселення і покуштувати знаменитої рибальської юшки!

До «Перлини у моря»

Хто-таки не чув про відомий на весь світ одеський колорит? У Вас буде можливість самостійно його відчути! Витончена архітектура Оперного театру, тінисті алеї Приморського бульвару, знамениті Потьомкінські сходи і Тещин міст – все це і ще багато іншого ви зможете побачити на прогулянці по знаменитому місту-герою.

Одеській дельфінарій

Дельфіни здатні розрізняти смакові відчуття і запам’ятовувати власні імена; вони оспівувалися ще древніми греками і описувалися в трактатах римських філософів. Але більш незвичайне те, що, на відміну від більшості диких тварин, дельфіни обожнюють грати і спілкуватися з людьми! Не вірите? Тоді Вам точно варто відвідати виставу з ними в Одеському дельфінарії «НЕМО»!

Чудотворне джерело Іоана Сучавського

Це місце, назване на честь православного святого, овіяне безліччю легенд, про які у всіх подробицях зможе повідати екскурсовод. Воду з джерела вважають цілющою: її можна пити (і набрати в пляшечку з собою), а також можна в ній зануритися. Відчуття – непередавані!